.::ZaBaWa*FoRuM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OwDe TJeSH nAtjI cHaT, DrUshTwO, zIkIcU i JoSH mNoGo ToGa!!! KiSsItj Za SwE!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta mislite o domacoj muzici?

Ići dole 
+2
Tem-san
Rock Princess
6 posters
AutorPoruka
Rock Princess

Rock Princess


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.05.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimePon Jun 01, 2009 7:57 pm

Pa recite, dajte svoje komentare, obrazlozenja i sva vasa misljenja... Da li vam se svidja domaca zika, i sta slusate od nje? Very Happy d6uc
Nazad na vrh Ići dole
Tem-san
Admin
Tem-san


Broj poruka : 57
Datum upisa : 31.05.2009
Lokacija : dreamin` :)

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimePon Jun 01, 2009 8:09 pm

Ocaj
Mrzim sve: narodnjake,zabavnjake,domace `repere` koji se samo prenemazu.
Narodnjaci nemaju tona ni sluha,oni stariji samo zalopojke,a nove sve tipa `sex,zurke`
Zabavna muzika mi ne ulazi u usi (sem Tijane,nju odslusam ponekad) ali sve ostalo je bezizrazajno
Za ``````repere`````````` nemam reci.
Elitni Odredi naprimer. Pa,ona pesma `moja jedina` moze mnooooogo lepse da se otpeva,a za ostalo mi ne ide kako tu svi pljuju vlast i ne znam......cisto prenemaganje.
A tek reperske ljubavne...E to je da ti mozak stane.
Pesme na nasem jeziku nisu uopste lepe ni dnamicne (sem nekih) i svi samo jure pare,niko ne gleda muziku.
Eto,jedino Bajagai Tijana Dpcevic.Znaju sta je muzika ostalo bih sve pokopala
Nazad na vrh Ići dole
Rock Princess

Rock Princess


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.05.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: .domaca zika.   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimePon Jun 01, 2009 10:36 pm

Pa da se i ja napricam xD
E ovako... Narodjnake, folk, to uopste ne slusam, niti me zanima. Rap, pa gotivim neke pjesmice xD i grupe... Marchela, Elitne Odrede i jos par njih Smile Hip-hop, o tome iskreno pojma nemam, ali evo poslusacu neke pjesme ako bude trebalo xD Zabavnu ne volim, ali ubrojacu Zdravka Colica, jednog od najjj pjevaca, i mislim da bas on pjeva zabavnu muziku. Ali, od domace zike, najvise gotivim, rock'n'roll... Sve pjesme su super, i ne bih odvajala :)Znaci, Prljavo kazaliste, Bijelo Dugme, Plavi orkestar, Leteci Odredi, Garavi Sokak i jos hiljadu takvih grupa obozavam...
Nazad na vrh Ići dole
*Midnight Psycho*

*Midnight Psycho*


Broj poruka : 55
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Imperial City of Cyrodill

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 4:11 am

meni se vecina nase muzike ne svidja.zabavno ne mogu da podnesem,rap i hip-hop No turbofolk je sranje,rocknroll moze mada mi nesto i nije preterano zanimljiv,onako solidno xD
jedine grupe koje volim a nase su:
ritam nereda,zaklana celjad i in cold silence (nisu poznati al postoje)
msm znam ih uzivo iz bga sa koncerta pa znam i kako sviraju Very Happy predobro
http://www.metal-archives.com/band.php?id=20503
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ucgf.blogger.ba
The mistress of pupets

The mistress of pupets


Broj poruka : 50
Datum upisa : 01.06.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:23 am

Ove Rock grupe kao sto je i Rock Princess nabrojala i jos neke uz to..VOlim i NEverne bebe a i grupu Histera iz mog grada kao i Smilere.MOzete ih naci na My space u. xD
Nazad na vrh Ići dole
Jeja

Jeja


Broj poruka : 12
Datum upisa : 31.05.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:47 am

Smor zivi.
Pogotovu narodnjaci.Uzas!!!!!!!!
Povraca mi se od nje.
affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightforum.forumotions.net/forum.htm
Rock Princess

Rock Princess


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.05.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 9:33 pm

e da i neverne bebe obozavam : )
Nazad na vrh Ići dole
The mistress of pupets

The mistress of pupets


Broj poruka : 50
Datum upisa : 01.06.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimeNed Jun 07, 2009 5:28 am

Nazad na vrh Ići dole
Kala

Kala


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.05.2009

Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitimeČet Jun 18, 2009 1:43 am

Amadeus bend, Zeljko Samardzic, Zeljko Joksimovic, Neverne bebe.....
Narodnjaci NIKAKO!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o domacoj muzici? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o domacoj muzici?   Sta mislite o domacoj muzici? I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o domacoj muzici?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta mislite o...?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.::ZaBaWa*FoRuM::. :: Muzika & filmovi :: Zikica :: Domaća-
Skoči na: