.::ZaBaWa*FoRuM::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OwDe TJeSH nAtjI cHaT, DrUshTwO, zIkIcU i JoSH mNoGo ToGa!!! KiSsItj Za SwE!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 *.Knjige.*

Ići dole 
+2
Tem-san
Rock Princess
6 posters

Da li volite citati? :)
1. Da!
*.Knjige.* I_vote_lcap100%*.Knjige.* I_vote_rcap
 100% [ 7 ]
2. Ne... Dosadno.
*.Knjige.* I_vote_lcap0%*.Knjige.* I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 7
 

AutorPoruka
Rock Princess

Rock Princess


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.05.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimePon Jun 01, 2009 8:44 pm

Pa, kao prvo, da li volite citati? Smile
Da li imate preporuciti neke dobre knjige...
Sve utiske iznesite ovdje Smile
Da li mislite da je to poucno, lijepo, zanimljivo, da vas to cini zrelijim, ili samo da se zna da ste procitali neku knjigu? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tem-san
Admin
Tem-san


Broj poruka : 57
Datum upisa : 31.05.2009
Lokacija : dreamin` :)

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimePon Jun 01, 2009 9:10 pm

Pored gledanja anima,i razgovaranja s prijateljima,najvise volim da citam Smile
Preporucujem:
Mi deca sa stanice zoo
Svi delovi dzordzijinih dnevnika (Pomoc:prvi deo se zove `angus,tange i ljubljenje s vatanjem` ne brinite,nije ono sto zvuci lol! )
Te najvise volim,i jos mnoooooge druge
Prezirem ljude koji citaju da bi se hvalili time Mad
Nazad na vrh Ići dole
*Midnight Psycho*

*Midnight Psycho*


Broj poruka : 55
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Imperial City of Cyrodill

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 3:47 am

Evo ovako.Ja obozavam da citam knjige a najcesce one teenagerske ili neke koje opisuju tezak zivot ljudi,idile ne volim,isuvise su mi dosadne,volim i horore.Very Happy
Knjige koje najvise volim i preporucujem ih svima su sve od Agate Kristi i od Artura Konana Dojla.Necete pogresiti ako ih uzmete. Very Happy
.
Sledeca knjiga koja je mene odusevila je Ragtime in Simla od Barbare Kleverli.Prvi put sam je procitala na engleskom i zaista mi se dopala a kasnije sam je nasla u biblioteci na srpskom. Very Happy
Rec je o krimi romanu. Very Happy Potrazite na internetu ako ste zainteresovani.
.
A sad ona koju je Tem pomenula.Mi deca sa stanice Zoo.I nju sam procitala prvo na engleskom (We children from Bahnhof Zoo) a odgledala sam i film (potrazite na mininovoj ili probajte preko rapidshare-a)
.
I na kraju,horor knjige autora prilicno bolesne maste.H.P. Lovecraft.Pronadjite na rapidshareu neku ako ste zainteresovani.Very Happy
___
hehe eto toliko o mojim omiljenim knjigama.Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ucgf.blogger.ba
The mistress of pupets

The mistress of pupets


Broj poruka : 50
Datum upisa : 01.06.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 4:52 am

Heh,nasuprot SAJLI xD ne volim teen knjige.
Vec ili fantaziju,ili ``obavezno stivo``,iliti nesto trece....
Preporucujem Tajna meseceve zemlje,Peti leptir,Tocak vremena,Saputnike,Sofijin svet....
Volim jos misticizam,nastavnica srp. mi preporucila MAjstera Erkharta(pisca) i romantizam(Aligijeri,A i TAjna MEs. zemlje spada u ovde pomenuto) Smile
Nazad na vrh Ići dole
Rock Princess

Rock Princess


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.05.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 7:48 pm

Hm... Obozavam citati! Od tinejdzerskih, koje najvise volim do onih avanturistickih, akcionih i misterioznih... Takve knjige takoodje volim. Mnogo mi se svidja knjiga " Boze, ja sam Margaret" I apsolutno svima bih je preporucila. Takoodje, svidjaju mi se knjige poput: Emili i detektivi, Dnevnik Ane Frank, Robinson Kruso, Mali Princ, Hari Poter Mnogo mi se svidja ta knjiga, ali i ove ostale Smile
Eto, to je samo par njih koje bih ja preporucila drugima da procitaju, ali ima ih mnogo vise Smile study


Poslednji izmenio Rock Princess dana Sre Jun 03, 2009 7:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : zapisah, knjige xD nisss strasno xP)
Nazad na vrh Ići dole
Tem-san
Admin
Tem-san


Broj poruka : 57
Datum upisa : 31.05.2009
Lokacija : dreamin` :)

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 9:11 pm

Volim sve te sem `boze da li si tu,ja sam margaret`
takvu knjigu moze malo dete da napise,nema kvalitet
Nazad na vrh Ići dole
Rock Princess

Rock Princess


Broj poruka : 63
Datum upisa : 31.05.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeSre Jun 03, 2009 10:01 pm

cudno... meni je ta knjiga bas interesantna Wink
Nazad na vrh Ići dole
The mistress of pupets

The mistress of pupets


Broj poruka : 50
Datum upisa : 01.06.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeČet Jun 04, 2009 1:33 am

Tem-san ::
Volim sve te sem `boze da li si tu,ja sam margaret`
takvu knjigu moze malo dete da napise,nema kvalitet
NajgorA knjiga na svetu.... bounce
flower
Nazad na vrh Ići dole
Jeja

Jeja


Broj poruka : 12
Datum upisa : 31.05.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimePet Jun 05, 2009 1:52 am

Volim da cimak knjige koje nisu lektira.
Lektira mi je smor.
Dobijemo neke 8970 knige.
A ovako uzmem i procimam neku extra knjigu.
Nazad na vrh Ići dole
http://twilightforum.forumotions.net/forum.htm
*Midnight Psycho*

*Midnight Psycho*


Broj poruka : 55
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Imperial City of Cyrodill

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:16 am

menjam misljenje...xD
AUTOSTOPERSKI VODIC KROZ GALAXIJU NAJBOLJA KNJIGA IKADAAA XD
postala sam najzaludjeniji fan te knjige!Najbolji suUUUUUUUUU! Very Happy xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ucgf.blogger.ba
Tem-san
Admin
Tem-san


Broj poruka : 57
Datum upisa : 31.05.2009
Lokacija : dreamin` :)

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 2:55 pm

?nikad cula loljao samo da nije neka naucnofantastika ili ono tipa magija.knjige za preziranje.jedinu `magija` knjigu koju sam ikad citala i volela je djeno i crni pecat madam kriketostale su da obrises nos xD
Nazad na vrh Ići dole
*Midnight Psycho*

*Midnight Psycho*


Broj poruka : 55
Datum upisa : 02.06.2009
Godina : 28
Lokacija : Imperial City of Cyrodill

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeNed Jun 14, 2009 3:48 am

NE XD
naprotiv,to je parodija na sve scifi XD
najvise na zvezdane staze Very Happy
urnebesno smesna Smile)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ucgf.blogger.ba
The mistress of pupets

The mistress of pupets


Broj poruka : 50
Datum upisa : 01.06.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeNed Jun 14, 2009 10:29 pm

Tem-san ::
?nikad cula loljao samo da nije neka naucnofantastika ili ono tipa magija.knjige za preziranje.jedinu `magija` knjigu koju sam ikad citala i volela je djeno i crni pecat madam kriketostale su da obrises nos xD
Jeste Djeno savrshena! Zhao mi je shto u Srbiji josh nije izashao drugi deo,dok u Italiji(bila sam za Novu godinu) vec postoji i 2. i treci...-_-
Ochekujmo je za jeedno 4 godine...
Nazad na vrh Ići dole
Tem-san
Admin
Tem-san


Broj poruka : 57
Datum upisa : 31.05.2009
Lokacija : dreamin` :)

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeNed Jun 14, 2009 10:42 pm

O.O tek T_____T knjiga je extra
Nazad na vrh Ići dole
Kala

Kala


Broj poruka : 24
Datum upisa : 31.05.2009

*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitimeNed Jun 21, 2009 5:00 am

i ja takodje obozavam da citam...najvise volim avanturisticke knjige: "Devojcica sa sestog meseca" sva cetiri dela, Harry Potter" stigla sam do cetvrtog, pocela da citam "Artur i minimoji" i "Artur i zabranjeni grad"...
svi koji vole avanturisticke knjige, toplo preporucujem "Devojcica sa 6. meseca" jer je fenomenalna....Smile
p.s. nedavno sam pocela i sama da pisem kratku knjigu, kada zavrsim postavicu je....Smile
p.s.s. nikada nisam citala knjigu "Mi deca sa stanice zoo", a zvuci veoma zanimljiva, pa ako neko moze ukratko oda preprica, da vidim da li da je citam ili ne....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





*.Knjige.* Empty
PočaljiNaslov: Re: *.Knjige.*   *.Knjige.* I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
*.Knjige.*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
.::ZaBaWa*FoRuM::. :: Zabava :) :: BlaBlaOnica-
Skoči na: